Portal ezoteryczny - tarot, wróżby i inne

Sen. Senniki: Obrazy senne marzenia

Wizje senne stanowią świadomość części duszy rozumnej w jej duchowej esencji i świadomość wydarzeń w formie przebłysków.

Dusza bywa duchowa i wówczas rozmaite wydarzenia zachodzą w niej naprawdę, tak jak to jest w przypadku wszelkiej duchowej substancji.

Dusza staje się duchem wtedy, gdy uwalnia się z więzów ciała i ograniczeń zmysłowego postrzegania.

Zdarza się to w formie krótkich przebłysków podczas snu. Poprzez te przebłyski dusza osiąga pożądaną wiedzę o przyszłości, uzyskując w ten sposób na powrót przyrodzony jej model postrzegania.

Gdy proces ten jest słaby lub niewyraźny, dusza, aby osiągnąć potrzebną wiedzę, odwołuje się do alegorii i wyobraźni.

Taka alegoria wymaga więc interpretacji.

Sennik jest zbiorem najczęściej spotykanych marzeń sennych, który zawiera dużą liczbę symboli sennych, ich tłumaczenia i interpretacje.

Senniki próbują tłumaczyć podstawowe symbole występujące w snach, jednak dokonana na ich podstawie interpretacja musi być powiązana o ogólną sytuacją śniącego i każdy sen należy interpretować oddzielnie.

Nie ma jednoznacznej recepty jak należy odczytywać poszczególne symbole.

Niektórzy twierdzą, że nasze sny dokładnie pokazują nam, co się z nami w obecnym czasie dzieje, jak wygląda nasze życie.

Nasza podświadomość przekazuje nam w nocy cenne informacje, chcąc zwrócić uwagę na to, przed czym uciekamy, czego się boimy, czego pragniemy, a także na to, w jaki sposób oszukujemy samych siebie, czego nie chcemy zauważyć. Są to zwykle symboliczne obrazy.

Czy symbol ma tę samą wartość dla wszystkich?

Z pewnością symbol może wyłamywać się spod ogólnych, obiektywnych praw powszechnej symboliki, której każdy obraz oznacza na ogół tę samą rzecz dla wielu osób.


ODCZYTYWANIE PRZYSZŁOŚCI - ZADZWOŃ DO WRÓŻKI - WRÓŻBY MIŁOŚCI - PORADY TAROTA

Symbolika senna. Prorocze sny. Interpretacja wróżebna snów. Marzenia senne sen a moja przyszłość. Co mówią sny. Psychologia snu. Kwalifikacja snów. Przepowiednie w snach. Leksykon symboli i marzeń sennych. Sennik.

Copyright by bo_ti 2004. All rights reserved. Ezoteryka: