Portal ezoteryczny - tarot, wróżby i inne

Domino kostki: Znaczenie wróżebne kostek domina

Domino to małe podłużne płytki zrobione z drzewa, kości słoniowej lub plastyku. Każda kostka jest przedzielona na pół i każda połówka oznaczona jest oczkami w ilościach od zera do sześciu. Współczesne zestawy zawierają 28 kostek - po jednej kostce na każdą kombinację, od podwójnego zera (mydło) do podwójnej szóstki. Wykorzystuje się je do rozmaitych gier, ale tak jak kości, kostki domina mogą być używane do wróżenia.

Pierwsza wzmianka o domino pochodzi z Chin z XII w. p.n.e. i było ono wówczas prawdopodobnie używane do wróżenia, a nie do gry. Domino jest bardzo podobne do kości i powstało zapewne jako jedna z form kości wyłącznie do użytku okultystycznego: stosowanie kości do gry i do wróżenia mogło być uważane za niebezpieczne.

Domino jest nadal w powszechnym użytku przy wróżeniu w Indiach i Korei, a niektóre indyjskie i chińskie gry stanowią połączenie hazardu z wróżbiarstwem - pewne kostki podobno przynoszą szczęście, nawet jeśli grający przegrywa!


Jak należy wróżyć kostkami. Metody i sposoby wróżenia oraz znaczenia wróżebne kostek domina.

Należy położyć wszystkie kostki w pozycji zakrytej i dobrze je pomieszać. Wyciągnąć trzy kostki i odczytać ich znaczenie. Interpretacja musi być ułożona w obraz całościowy, co wymaga wyobraźni i subtelności.

Jedna z metod mówi, że wszystkie trzy kostki należy wyciągnąć nie patrząc na żadną z nich, chociaż przed każdym pociągnięciem należy przemieszać pozostałe. Inny sposób, to oznaczenie każdej kostki zaraz po wyciągnięciu. Należy ją następnie dołożyć do reszty i przemieszać, a następnie pociągnąć jeszcze raz. Powtórzyć całą czynność po raz trzeci Przy tej metodzie można wyciągnąć tę samą kostkę więcej niż jeden raz. Jeśli się to zdarzy, oznacza szybkie spełnienie przepowiedni.

Bez względu na metodę, nie należy wyciągać więcej niż trzy kostki do jednego wróżenia, jak też nie wolno tego robić częściej niż raz w tygodniu, gdyż w przeciwnym razie informacja straci na ważności.


Sześć - sześć - Najlepszy układ domina, zdecydowanie wskazujący na sukces i szczęście w każdej dziedzinie życia.


Sześć - pięć - Bliski przyjaciel lub może dobroczyńca, ale wskazana jest też cierpliwość i wytrwałość. Pewien czyn przyniesie ci wielki szacunek.


Sześć - cztery - Wszystkie znaki wskazują na kłótnie, a może nawet na proces sądowy o niepomyślnym wyniku.


Sześć - trzy - Będziesz podróżować lub podróż wpłynie na twój los. Urlop będzie udany, a podróż może przynieść prezent.


Sześć - dwa - Nadchodzi wielkie szczęście i twoja sytuacja ulegnie poprawie. Kostka jednak jest pomyślna tylko dla uczciwych!


Sześć - jeden - Twoje problemy się skończą. Może być w to wmieszany dobry przyjaciel; zapowiedź ślubu.


Sześć - mydło - Strzeż się fałszywych przyjaciół lub osoby, która oszukuje. Mogą spotkać cię nieprzyjemności z powodu obmowy.


Pięć - pięć - Wyraźny znak zmian, które zakończą się sukcesem. Może przeniesiesz się do nowego miejsca, gdzie będziesz szczęśliwszy lub wpadniesz na nowy pomysł robienia pieniędzy.


Pięć - cztery - Zysk i pomyślność w sensie materialnym, być może nieoczekiwane, ale nie ryzykuj - nie jest to dobry czas na robienie inwestycji.


Pięć - trzy - Dobra, spokojna atmosfera. Otrzymasz dobrą wiadomość lub radę od gościa albo szefa.


Pięć - dwa - Prawdziwy przyjaciel będzie miał wpływ na twoje życie, może dzięki swojej cierpliwości i tolerancji. Jest to również znak narodzin.


Pięć - jeden - Afera miłosna, może spotkanie z kimś interesującym. Zakończenie może być przykre dla zakochanych.


Pięć - mydło - Nadchodzi smutek - może będziesz pocieszać przyjaciela. Musisz jednak być ostrożny, pomyśl, zanim coś powiesz.


Cztery - cztery - Szczęście, zabawa, odpoczynek, uroczystość. Może być przyjęcie w wielkim budynku.


Cztery - trzy - Spodziewałeś się problemów i rozczarowań, zamiast tego znajdziesz szczęście i sukces.


Cztery - dwa - Pewna zmiana, ale niezbyt szczęśliwa .Przeszkody, straty, może nawet włamanie. Ktoś ze znajomych to oszust - uważaj!


Cztery - jeden - Znak, że przed tobą kłopoty finansowe postaraj się spłacić najważniejsze długi.


Cztery - mydło - Pewna nieprzyjemna wiadomość - może doznasz rozczarowania w miłości albo coś, czego bardzo pragniesz odwlecze się. Staraj się załagodzić sprzeczkę.


Trzy - trzy - Przeszkody w życiu uczuciowym - zazdrości strapienie. Ale w sprawach pieniężnych wszystko w porządku.


Trzy - dwa - Mogą nadejść przyjemne zmiany, ale musisz być teraz ostrożny, szczególnie w sprawach finansowych.


Trzy - jeden - Odpowiedź na twoje pytanie brzmi "Nie". Niektóre nieoczekiwane wieści mogą się przydać, ale uważaj na przeszkody stawiane przez obcych.


Trzy - mydło - Nie jest to dobry znak i mogą cię spotkać nieoczekiwane przykrości zarówno w domu jak i w pracy.


Dwa - dwa - Dostaniesz to, czego chcesz, bo jest to dobre domino. Przepowiada sukces zawodowy i szczęście osobiste, ale wrogowie będą próbowali to zepsuć.


Dwa - jeden - Problemy finansowe oraz możliwa strata pieniędzy lub własności, ale to domino jest dobrym znakiem dla życia towarzyskiego i starych znajomych.


Dwa - mydło - Dobry znak dla podróży i poznawania nowych ludzi, ale coś cię martwi i ktoś może spowodować twoje kłopot.


Jeden - jeden - Przepowiada harmonię i uczucie, w grę może wchodzić ktoś obcy. Musisz podjąć ważną decyzję - nie odkładaj tego.


Jeden - mydło - Ktoś nieznajomy przyniesie ciekawą wiadomość, która może oznaczać zysk finansowy, ale nie bądź zbyt ufny.


Mydło - mydło - Najczarniejsze domino w zestawie i stanowi najgorszy znak. Wszystkie twoje czynności zostaną dotknięte jego negatywnym wpływem.

JAKA PRZYSZŁOŚĆ CIĘ CZEKA - WRÓŻENIE ON-LINE Z TAROTA - CHCESZ POZNAĆ PRZYSZŁOŚĆ

Wróżby - przeznaczenie. Chińska wróżba. Co przyniesie przyszłość. Wróżby o przyszłości. Przepowiednia losu. Co cię czeka w przyszłości. Zadzwoń do wróżki. Wróżby miłości. Przepowiednie swojej przyszłości. Chińskie wróżby.

Copyright by bo_ti 2004. All rights reserved. Ezoteryka: